УМИВАЛНИК GEBERIT SELNOVA SQUARE
Code: 229207
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE
- LENGTH : 440.00 мм
- WIDTH : 550.00 мм
- HEIGHT : 170.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 12 Год.
| Brand | GEBERIT |
| MODEL | SELNOVA SQUARE |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | Yes |
| LENGTH | 440.00 мм |
| WIDTH | 550.00 мм |
| HEIGHT | 170.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 12 Год. |
| EAN | 25416530114 |
No documents were found for this product

English 
















