УМИВАЛНИК FORMA VITA KF1171
Код: 245609
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ШИРИНА : 295.00 мм
- ВИСОЧИНА : 100.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 2 Год.
Доставка:
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ | KF1171 |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 295.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 100.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 2 Год. |
| EAN | 3800136144503 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












