УМИВАЛНИК FORMA VITA KF1171
Code: 245609
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 400.00 мм
- WIDTH : 295.00 мм
- HEIGHT : 100.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 2 Год.
Shipping:
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL | KF1171 |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 295.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 2 Год. |
| EAN | 3800136144503 |
No documents were found for this product

English 












