УМИВАЛНИК FORMA VITA 113
Код: 469730
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ
- ДЪЛЖИНА : 360.00 мм
- ШИРИНА : 460.00 мм
- ВИСОЧИНА : 180.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 10 Год.
Доставка:
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ | 113 |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| ШИРИНА | 460.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 3800136125083 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












