УМИВАЛНИК FORMA VITA 113
Code: 469730
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE
- LENGTH : 360.00 мм
- WIDTH : 460.00 мм
- HEIGHT : 180.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 10 Год.
Shipping:
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL | 113 |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | Yes |
| LENGTH | 360.00 мм |
| WIDTH | 460.00 мм |
| HEIGHT | 180.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 3800136125083 |
No documents were found for this product

English 












