УМИВАЛНИК EUROVIT IDEALSTANDARD R421001
Код: 247199
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОРЦЕЛАН
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 500.00 мм
- ШИРИНА : 125.00 мм
- ВИСОЧИНА : 235.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 2 Год.
Доставка:
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ | R421001 |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | ПОРЦЕЛАН |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 125.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 235.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 2 Год. |
| EAN | 3391500420724 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















