WASHBASIN EUROVIT IDEALSTANDARD R421001
Code: 247199
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОРЦЕЛАН
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 500.00 мм
- WIDTH : 125.00 мм
- HEIGHT : 235.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 2 Год.
Shipping:
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL | R421001 |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | ПОРЦЕЛАН |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 500.00 мм |
| WIDTH | 125.00 мм |
| HEIGHT | 235.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 2 Год. |
| EAN | 3391500420724 |
No documents were found for this product

English 















