УМИВАЛНИК CERSANIT MILLE SLIM
Код: 134921



Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ : ЦЕНТРАЛЕН
- ДЪЛЖИНА : 405.00 мм
- ШИРИНА : 560.00 мм
- ВИСОЧИНА : 160.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 10 Год.
Доставка:
Цена: 56.24 €49.99 € / 97.77 лв.
Спести: 11 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | MILLE SLIM |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 405.00 мм |
| ШИРИНА | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 160.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 5949086005194 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












