УМИВАЛНИК CERSANIT MILLE SLIM
Code: 134921



The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE : ЦЕНТРАЛЕН
- LENGTH : 405.00 мм
- WIDTH : 560.00 мм
- HEIGHT : 160.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 10 Год.
Shipping:
Price: 56.24 €49.99 € / 97.77 лв.
Save: 11 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | MILLE SLIM |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | ЦЕНТРАЛЕН |
| LENGTH | 405.00 мм |
| WIDTH | 560.00 мм |
| HEIGHT | 160.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 5949086005194 |
No documents were found for this product

English 












