УДЪЛЖИТЕЛ НА МАКАРА 25М - G3X1.0ММ2 - 4 ГНЕЗДА STEINBERGER (MAX.2000W ПРИ РАЗГЪНАТ КАБЕЛ)
Код: 465437
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- ВИД : Макара
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3GX1.00MM2
- ДЪЛЖИНА : 25.00 м
Доставка:
| Марка | STEINBERGER |
| МОДЕЛ | (MAX.2000W ПРИ РАЗГЪНАТ КАБЕЛ) |
| ТИП | ШУКО |
| ВИД | Макара |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 10.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3GX1.00MM2 |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX 2000W В РАЗВИТО СЪСТОЯНИЕ |
| EAN | 3800154876257 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











