УДЪЛЖИТЕЛ НА МАКАРА 25М - G3X1.0ММ2 - 4 ГНЕЗДА STEINBERGER (MAX.2000W ПРИ РАЗГЪНАТ КАБЕЛ)
Code: 465437
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
- KIND : Reel
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3GX1.00MM2
- LENGTH : 25.00 м
Shipping:
| Brand | STEINBERGER |
| MODEL | (MAX.2000W ПРИ РАЗГЪНАТ КАБЕЛ) |
| TYPE | ШУКО |
| KIND | Reel |
| RATED CURRENT | 10.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3GX1.00MM2 |
| SOCKETS | 4 |
| LENGTH | 25.00 м |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX 2000W В РАЗВИТО СЪСТОЯНИЕ |
| EAN | 3800154876257 |
No documents were found for this product

English 











