УДЪЛЖИТЕЛ 5M ВЛАГОУСТОЙЧИВ KONEKTO ВГРАДЕНА ДЕТСКА ЗАЩИТА
Код: 872130
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- ВИД : Удължител
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3 Х 1.5ММ2
- ДЪЛЖИНА : 5.00 м
Доставка:
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ | ВГРАДЕНА ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| ТИП | ШУКО |
| ВИД | Удължител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3 Х 1.5ММ2 |
| ДЪЛЖИНА | 5.00 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | H05VV-F |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА | едно |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| EAN | 3800755410744 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












