УДЪЛЖИТЕЛ 5M ВЛАГОУСТОЙЧИВ KONEKTO ВГРАДЕНА ДЕТСКА ЗАЩИТА
Code: 872130
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
- KIND : Etension
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3 Х 1.5ММ2
- LENGTH : 5.00 м
Shipping:
| Brand | KONEKTO |
| MODEL | ВГРАДЕНА ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| TYPE | ШУКО |
| KIND | Etension |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3 Х 1.5ММ2 |
| LENGTH | 5.00 м |
| MATERIAL BASED | H05VV-F |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| SOCKETS | едно |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| EAN | 3800755410744 |
No documents were found for this product

English 












