ТРАПЕЗЕН СТОЛ ДУНЯ КАФЯВ
Код: 237932
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТРАПЕЗЕН
- МАТЕРИАЛ : МИКРОФИБЪР+МЕТАЛ
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
- ДЪЛЖИНА : 610.00 мм
- ШИРИНА : 430.00 мм
- ВИСОЧИНА : 990.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | ДУНЯ КАФЯВ |
| ТИП | КУХНЕНСКИ СТОЛОВЕ |
| ТИП | ТРАПЕЗЕН |
| МАТЕРИАЛ | МИКРОФИБЪР+МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
| ДЪЛЖИНА | 610.00 мм |
| ШИРИНА | 430.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 990.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЛЮЛЕЕЩ СЕ СТОЛ |
| EAN | 4038537083155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























