ТРАПЕЗЕН СТОЛ ДУНЯ КАФЯВ
Code: 237932
In stock
Short Description
- TYPE : ТРАПЕЗЕН
- MATERIAL : МИКРОФИБЪР+МЕТАЛ
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
- LENGTH : 610.00 мм
- WIDTH : 430.00 мм
- HEIGHT : 990.00 мм
Shipping:
| MODEL | ДУНЯ КАФЯВ |
| TYPE | KITCHEN CHAIRS |
| TYPE | ТРАПЕЗЕН |
| MATERIAL | МИКРОФИБЪР+МЕТАЛ |
| COLOUR | КАФЯВ |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| LENGTH | 610.00 мм |
| WIDTH | 430.00 мм |
| HEIGHT | 990.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЛЮЛЕЕЩ СЕ СТОЛ |
| EAN | 4038537083155 |
No documents were found for this product

English 

























