ТРАКТОР ЗА КОСЕНЕ STIHL RT 6127.1 ZL 4-ТАКТОВ, 764.0 см3, 21.20 КС, 10000 m²
Код: 238471
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 764.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 21.20 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 125.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 110 мм
- ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ : 10000 m²
Доставка:
Купи на изплащане
от203.96 €
/
398.91лв.
Лихва, такси и ГПР

10х539.90€
/
10х1055.95лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RT 6127.1 ZL |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 764.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 21.20 КС |
| ТРАНСМИСИЯ | ХИДРОСТАТИЧНА |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 9.00 L |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 2 |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 125.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 110 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 10000 m² |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ | ПРИ ПОКУПКА НА ПРИСТАВКА |
| ОБЕМ НА КОША | 350 L |
| ФАРОВЕ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 281.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДВИГАТЕЛ B&S EVC 8000.0 |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661590421 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















