ТРАКТОР ЗА КОСЕНЕ STIHL RT 6127.1 ZL 4-STROKE, 764.0 см3, 21.20 КС, 10000 m²
Code: 238471
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 764.0 см3
- RATED POWER : 21.20 КС
- CUTTING WIDTH : 125.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 110 мм
- RECOMMENDED MOWING AREA : 10000 m²
Shipping:
See credit plans
from203.96 €
/
398.91лв.
Interest, fees and APR

10х539.90€
/
10х1055.95лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RT 6127.1 ZL |
| TYPE ENGINE | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT | 764.0 см3 |
| RATED POWER | 21.20 КС |
| TRANSMISSION | ХИДРОСТАТИЧНА |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 9.00 L |
| COUNT OF BLADES | 2 |
| CUTTING WIDTH | 125.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 110 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 10000 m² |
| MULCHING FUNCTION | AVAILABLE ON ADDITIONAL PURCHA |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 350 L |
| LIGHTS | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 281.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДВИГАТЕЛ B&S EVC 8000.0 |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661590421 |
No documents were found for this product

English 















