ТРАКТОР ЗА КОСЕНЕ CUB CADET LT2 R92 547.0 см3, 3500 m²
Код: 245225
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 547.0 см3
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 92.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 90 мм
- ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ : 3500 m²
Доставка:
Купи на изплащане
от118.06 €
/
230.91лв.
Лихва, такси и ГПР

10х312.50€
/
10х611.20лв.
| Марка | CUB CADET |
| МОДЕЛ | LT2 R92 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 547.0 см3 |
| ТРАНСМИСИЯ | АВТОМАТИЧНА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 7.50 L |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 2 |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 92.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| ПОЗИЦИИ НА ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 7 |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 90 мм |
| РАДИУС НА ЗАВИВАНЕ | 46 см |
| ОБЕМ НА КОША | 245 L |
| ФАРОВЕ | LED |
| НЕТНО ТЕГЛО | 198.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДВИГАТЕЛ CUB CADET OHV |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008423936575 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















