ТРАКТОР ЗА КОСЕНЕ CUB CADET LT2 R92 547.0 см3, 3500 m²
Code: 245225
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 547.0 см3
- CUTTING WIDTH : 92.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 90 мм
- RECOMMENDED MOWING AREA : 3500 m²
Shipping:
See credit plans
from118.06 €
/
230.91лв.
Interest, fees and APR

10х312.50€
/
10х611.20лв.
| Brand | CUB CADET |
| MODEL | LT2 R92 |
| ENGINE DISPLACEMENT | 547.0 см3 |
| TRANSMISSION | АВТОМАТИЧНА |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 7.50 L |
| COUNT OF BLADES | 2 |
| CUTTING WIDTH | 92.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| POSITIONS OF CUTTING HEIGHT | 7 |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 90 мм |
| TURNING RADIUS | 46 см |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 245 L |
| LIGHTS | LED |
| PRODUCT WEIGHT | 198.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДВИГАТЕЛ CUB CADET OHV |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4008423936575 |
No documents were found for this product

English 



















