ТОАЛЕТНО КАЗАНЧЕ NIKIPLAST КЛАСИК
Код: 466485
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
- ЦВЯТ : БЕЖОВ
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 6.00 L
- ДЪЛЖИНА : 360.00 мм
- ШИРИНА : 150.00 мм
- ВИСОЧИНА : 373.00 мм
| Марка | NIKIPLAST |
| МОДЕЛ | КЛАСИК |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| ШИРИНА | 150.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 373.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ИЗОЛАЦИЯ ПРОТИВ КОНДЕНЗ |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 3ГОДИНИ |
| EAN | 3800222590764 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












