ТОАЛЕТНО КАЗАНЧЕ NIKIPLAST КЛАСИК
Code: 466485
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
- COLOUR : БЕЖОВ
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 6.00 L
- LENGTH : 360.00 мм
- WIDTH : 150.00 мм
- HEIGHT : 373.00 мм
| Brand | NIKIPLAST |
| MODEL | КЛАСИК |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| LENGTH | 360.00 мм |
| WIDTH | 150.00 мм |
| HEIGHT | 373.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ИЗОЛАЦИЯ ПРОТИВ КОНДЕНЗ |
| WARRANTY SANITARY | 3ГОДИНИ |
| EAN | 3800222590764 |
No documents were found for this product

English 












