ТОАЛЕТНО КАЗАНЧЕ INTER CERAMIC
Код: 494241
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 6.00 L
- ДЪЛЖИНА : 355.00 мм
- ШИРИНА : 115.00 мм
- ВИСОЧИНА : 360.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ДЪЛЖИНА | 355.00 мм |
| ШИРИНА | 115.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 360.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕН ИНСТАЛАЦИОНЕН К-КТ |
| EAN | 6988354219597 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












