ТОАЛЕТНО КАЗАНЧЕ INTER CERAMIC
Code: 494241
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 6.00 L
- LENGTH : 355.00 мм
- WIDTH : 115.00 мм
- HEIGHT : 360.00 мм
Shipping:
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| LENGTH | 355.00 мм |
| WIDTH | 115.00 мм |
| HEIGHT | 360.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕН ИНСТАЛАЦИОНЕН К-КТ |
| EAN | 6988354219597 |
No documents were found for this product

English 












