СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ С БИДЕ И ВГРАДЕН СМЕСИТЕЛ DURA SIRIUS
Код: 235238
В наличност
Кратко описание
- БИДЕТНА АРМАТУРА
- КАПАК
- ДЪЛЖИНА : 540.00 мм
- ШИРИНА : 355.00 мм
- ВИСОЧИНА : 350.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 10 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от6.18 €
/
12.09лв.
| Марка | DURA |
| МОДЕЛ | SIRIUS |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ТИП | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Да |
| КАПАК | Да |
| ДЪЛЖИНА | 540.00 мм |
| ШИРИНА | 355.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВГРАДЕН СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 8681812424721 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























