СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ С БИДЕ И ВГРАДЕН СМЕСИТЕЛ DURA SIRIUS
Code: 235238
In stock
Short Description
- BIDET FIXTURE
- WC COVER
- LENGTH : 540.00 мм
- WIDTH : 355.00 мм
- HEIGHT : 350.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 10 Год.
Shipping:
See credit plans
from6.18 €
/
12.09лв.
| Brand | DURA |
| MODEL | SIRIUS |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| TYPE | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| COLOUR | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE | Yes |
| WC COVER | Yes |
| LENGTH | 540.00 мм |
| WIDTH | 355.00 мм |
| HEIGHT | 350.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВГРАДЕН СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 8681812424721 |
No documents were found for this product

English 























