СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ DURA SIRIUS
Код: 235237



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КАПАК
- ДЪЛЖИНА : 535.00 мм
- ШИРИНА : 355.00 мм
- ВИСОЧИНА : 340.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 10 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от3.13 €
/
6.12лв.
Цена: 138.00 €82.80 € / 161.94 лв.
Спести: 40 %
| Марка | DURA |
| МОДЕЛ | SIRIUS |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ТИП | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | Да |
| ДЪЛЖИНА | 535.00 мм |
| ШИРИНА | 355.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 340.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 8681812422017 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















