СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ DURA SIRIUS
Code: 235237



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- WC COVER
- LENGTH : 535.00 мм
- WIDTH : 355.00 мм
- HEIGHT : 340.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 10 Год.
Shipping:
See credit plans
from3.13 €
/
6.12лв.
Price: 138.00 €82.80 € / 161.94 лв.
Save: 40 %
| Brand | DURA |
| MODEL | SIRIUS |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| TYPE | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| COLOUR | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | Yes |
| LENGTH | 535.00 мм |
| WIDTH | 355.00 мм |
| HEIGHT | 340.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 8681812422017 |
No documents were found for this product

English 





















