МОНОБЛОК VIDIMA ULYSSE 2
Код: 123946



Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- ОТТИЧАНЕ : ВЕРТИКАЛНО
- БИДЕТНА АРМАТУРА
- КАПАК
- ДЪЛЖИНА : 640.00 мм
- ШИРИНА : 365.00 мм
- ВИСОЧИНА : 765.00 мм
- ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА : 2 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от4.76 €
/
9.31лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.60€
/
10х24.64лв.
Цена: 143.16 €125.99 € / 246.42 лв.
Спести: 11 %
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ | ULYSSE 2 |
| ТИП | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ | ВЕРТИКАЛНО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Да |
| КАПАК | Да |
| ДЪЛЖИНА | 640.00 мм |
| ШИРИНА | 365.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 765.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 2 Год. |
| EAN | 3800828025103 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















