МОНОБЛОК VIDIMA ULYSSE 2
Code: 123946



The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- OUTLET : VERTICAL
- BIDET FIXTURE
- WC COVER
- LENGTH : 640.00 мм
- WIDTH : 365.00 мм
- HEIGHT : 765.00 мм
- WARRANTY ARMATURE : 2 Год.
Shipping:
See credit plans
from4.76 €
/
9.31лв.
Interest, fees and APR

10х12.60€
/
10х24.64лв.
Price: 143.16 €125.99 € / 246.42 лв.
Save: 11 %
| Brand | VIDIMA |
| MODEL | ULYSSE 2 |
| TYPE | МОНОБЛОК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| OUTLET | VERTICAL |
| COLOUR | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE | Yes |
| WC COVER | Yes |
| LENGTH | 640.00 мм |
| WIDTH | 365.00 мм |
| HEIGHT | 765.00 мм |
| WARRANTY ARMATURE | 2 Год. |
| EAN | 3800828025103 |
No documents were found for this product

English 






















