МОНОБЛОК INTER CERAMIC 8036 P RIMLESS
Код: 225857
В наличност
Кратко описание
- ОТТИЧАНЕ : ХОРИЗОНТАЛНО
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАК
- МАТЕРИАЛ НА КАПАКА : ПОЛИРЕЗИН
- ДЪЛЖИНА : 645.00 мм
- ШИРИНА : 385.00 мм
- ВИСОЧИНА : 790.00 мм
- ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА : 10 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от4.54 €
/
8.88лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.01€
/
10х23.49лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 8036 P RIMLESS |
| ТИП | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ | ПОРЦЕЛАН |
| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | Да |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ПОЛИРЕЗИН |
| ВОДОПОДАВАНЕ | ДОЛНО |
| ДЪЛЖИНА | 645.00 мм |
| ШИРИНА | 385.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 790.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 10 Год. |
| EAN | 6988354267598 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















