МОНОБЛОК INTER CERAMIC 8036 P RIMLESS
Code: 225857
In stock
Short Description
- OUTLET : HORIZONTAL
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- WC COVER
- WC COVER MATERIAL : POLIRESIN
- LENGTH : 645.00 мм
- WIDTH : 385.00 мм
- HEIGHT : 790.00 мм
- WARRANTY ARMATURE : 10 Год.
Shipping:
See credit plans
from4.54 €
/
8.88лв.
Interest, fees and APR

10х12.01€
/
10х23.49лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 8036 P RIMLESS |
| TYPE | МОНОБЛОК |
| MATERIAL | ПОРЦЕЛАН |
| OUTLET | HORIZONTAL |
| COLOUR | БЯЛ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | Yes |
| WC COVER MATERIAL | POLIRESIN |
| INLET TYPE | ДОЛНО |
| LENGTH | 645.00 мм |
| WIDTH | 385.00 мм |
| HEIGHT | 790.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| WARRANTY ARMATURE | 10 Год. |
| EAN | 6988354267598 |
No documents were found for this product

English 






















