МОНОБЛОК GEBERIT SELNOVA
Код: 149517
В наличност
Кратко описание
- ОТТИЧАНЕ : ХОРИЗОНТАЛНО
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 6.00 L
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАК
- МАТЕРИАЛ НА КАПАКА : ДУРОПЛАСТ
- ДЪЛЖИНА : 685.00 мм
- ШИРИНА : 360.00 мм
- ВИСОЧИНА : 790.00 мм
- ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА : 10 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от6.57 €
/
12.85лв.
| Марка | GEBERIT |
| МОДЕЛ | SELNOVA |
| ТИП | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАК | Да |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ДУРОПЛАСТ |
| ВОДОПОДАВАНЕ | ДОЛНО |
| ДЪЛЖИНА | 685.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 790.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 10 Год. |
| EAN | 4025410892805 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























