МОНОБЛОК GEBERIT SELNOVA
Code: 149517
In stock
Short Description
- OUTLET : HORIZONTAL
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 6.00 L
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- WC COVER
- WC COVER MATERIAL : DUROPLAST
- LENGTH : 685.00 мм
- WIDTH : 360.00 мм
- HEIGHT : 790.00 мм
- WARRANTY ARMATURE : 10 Год.
Shipping:
See credit plans
from6.57 €
/
12.85лв.
| Brand | GEBERIT |
| MODEL | SELNOVA |
| TYPE | МОНОБЛОК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| OUTLET | HORIZONTAL |
| COLOUR | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| WC COVER | Yes |
| WC COVER MATERIAL | DUROPLAST |
| INLET TYPE | ДОЛНО |
| LENGTH | 685.00 мм |
| WIDTH | 360.00 мм |
| HEIGHT | 790.00 мм |
| WARRANTY ARMATURE | 10 Год. |
| EAN | 4025410892805 |
No documents were found for this product

English 

























