ТЕРАКОТ SERRA VARANA BEIGE 45X45 CM
Код: 240881
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 45.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.42 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
10.23 € 20.01 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.42 М2):
14.52 € 28.40 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | VARANA BEIGE 45X45 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.42 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4200 |
| EAN | 8013259002482 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















