ТЕРАКОТ SERRA VARANA BEIGE 45X45 CM
Code: 240881
In stock
Short Description
- LENGTH : 45.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- THICKNESS : 8.00 мм
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.42 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price М2:
10.23 € 20.01 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.42 М2):
14.52 € 28.40 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | VARANA BEIGE 45X45 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 45.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.42 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4200 |
| EAN | 8013259002482 |
No documents were found for this product

English 

















