TЕРАКОТ SERRA PIATRA 34X34 CM
Код: 428379
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 34.00 см
- ШИРИНА : 34.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 7.00 мм
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.62 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена M2:
8.69 € 17.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 M2):
14.07 € 27.52 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | PIATRA 34X34 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 34.00 см |
| ШИРИНА | 34.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.62 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.6200 |
| EAN | 8013259585510 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
20.45 € / 40.00 лв. 
Български 

















