TЕРАКОТ SERRA PIATRA 34X34 CM
Code: 428379
In stock
Short Description
- LENGTH : 34.00 см
- WIDTH : 34.00 см
- THICKNESS : 7.00 мм
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.62 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price M2:
8.69 € 17.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 M2):
14.07 € 27.52 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | PIATRA 34X34 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 34.00 см |
| WIDTH | 34.00 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.62 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6200 |
| EAN | 8013259585510 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
20.45 € / 40.00 лв. 
English 

















