ТЕРАКОТ SERRA JINGLE TORTORA 30X60 CM
Код: 245628
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 7.40 мм
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Цена М2:
9.99 € 19.54 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
14.39 € 28.14 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | JINGLE TORTORA 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.40 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8013259404415 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















