ТЕРАКОТ SERRA JINGLE TORTORA 30X60 CM
Code: 245628
Short Description
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 7.40 мм
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Price М2:
9.99 € 19.54 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
14.39 € 28.14 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | JINGLE TORTORA 30X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 7.40 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8013259404415 |
No documents were found for this product

English 

















