ТЕРАКОТ SERRA DECORO DALIA 30X60 CM
Code: 245629
Short Description
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 7.40 мм
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Price М2:
10.79 € 21.10 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
15.54 € 30.39 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | DECORO DALIA 30X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 7.40 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8013259004066 |
No documents were found for this product

English 
















