ТЕРАКОТ SERRA COUNTRY MIX 15X60 CM
Код: 120774
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 15.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.62 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
11.24 € 21.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 М2):
18.21 € 35.62 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | COUNTRY MIX 15X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.62 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 1.6200 |
| EAN | 8013259157410 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













