ТЕРАКОТ SERRA COUNTRY MIX 15X60 CM
Code: 120774
In stock
Short Description
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 15.00 см
- THICKNESS : 8.00 мм
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.62 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price М2:
11.24 € 21.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 М2):
18.21 € 35.62 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | COUNTRY MIX 15X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 15.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.62 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6200 |
| EAN | 8013259157410 |
No documents were found for this product

English 













