ТЕРАКОТ SERRA CLASIC WHITE 30X60 CM
Код: 240882
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 7.40 мм
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
13.80 € 26.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
19.87 € 38.86 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | CLASIC WHITE 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.40 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8013259000600 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















