ТЕРАКОТ SERRA CLASIC WHITE 30X60 CM
Code: 240882
In stock
Short Description
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 7.40 мм
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price М2:
13.80 € 26.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
19.87 € 38.86 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | CLASIC WHITE 30X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 7.40 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8013259000600 |
No documents were found for this product

English 
















