ТЕРАКОТ SERRA CEMENTINA 34X34 CM
Код: 481985



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 34.00 см
- ШИРИНА : 34.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 7.00 мм
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ/СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.62 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
8.29 € 16.21 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 М2):
13.43 € 26.27 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | CEMENTINA 34X34 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 34.00 см |
| ШИРИНА | 34.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ/СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.62 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ТЕГЛО | 19.140 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.6200 |
| EAN | 8013259806318 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














