ТЕРАКОТ SERRA CEMENTINA 34X34 CM
Code: 481985



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- LENGTH : 34.00 см
- WIDTH : 34.00 см
- THICKNESS : 7.00 мм
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ/СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.62 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price М2:
8.29 € 16.21 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 М2):
13.43 € 26.27 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | CEMENTINA 34X34 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 34.00 см |
| WIDTH | 34.00 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ/СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.62 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| WEIGHT | 19.140 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6200 |
| EAN | 8013259806318 |
No documents were found for this product

English 














