ТЕЛФЕР RAIDER RD-EH01
Код: 231727
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 510 W
- ТОВАРОПОДЕМНОСТ БЕЗ ПОЛИСПАСТ : 125 kg
- МАКС ВИСОЧИНА БЕЗ ПОЛИСПАСТ : 12.00 м
Доставка:
Купи на изплащане
от2.90 €
/
5.67лв.
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-EH01 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 510 W |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ БЕЗ ПОЛИСПАСТ | 125 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА БЕЗ ПОЛИСПАСТ | 12.00 м |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ ЧРЕЗ ПОЛИСПАСТ | 250 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА ПРИ ПОЛИСПАСТ | 6.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.350 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123120169 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












