ТЕЛФЕР RAIDER RD-EH01
Code: 231727
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 510 W
- PAYLOAD WITHOUT PULLEY : 125 kg
- LIFTING HEIGHT WITHOUT PULLEY : 12.00 м
Shipping:
See credit plans
from2.90 €
/
5.67лв.
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-EH01 |
| POWER CONSUMPTION | 510 W |
| PAYLOAD WITHOUT PULLEY | 125 kg |
| LIFTING HEIGHT WITHOUT PULLEY | 12.00 м |
| PAYLOAD WITH PULLEY | 250 kg |
| LIFTING HEIGHT WITH PULLEY | 6.00 м |
| PRODUCT WEIGHT | 10.350 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123120169 |
No documents were found for this product

English 












