ТЕЛФЕР EINHELL TC-EH 500-18
Код: 489156
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1000 W
- ТОВАРОПОДЕМНОСТ БЕЗ ПОЛИСПАСТ : 250 kg
- МАКС ВИСОЧИНА БЕЗ ПОЛИСПАСТ : 18.00 м
Доставка:
Купи на изплащане
от6.57 €
/
12.85лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TC-EH 500-18 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1000 W |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ БЕЗ ПОЛИСПАСТ | 250 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА БЕЗ ПОЛИСПАСТ | 18.00 м |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ ЧРЕЗ ПОЛИСПАСТ | 500 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА ПРИ ПОЛИСПАСТ | 9.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО | 15.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4006825633863 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















