ТЕЛФЕР EINHELL TC-EH 500-18
Code: 489156
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1000 W
- PAYLOAD WITHOUT PULLEY : 250 kg
- LIFTING HEIGHT WITHOUT PULLEY : 18.00 м
Shipping:
See credit plans
from6.57 €
/
12.85лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-EH 500-18 |
| POWER CONSUMPTION | 1000 W |
| PAYLOAD WITHOUT PULLEY | 250 kg |
| LIFTING HEIGHT WITHOUT PULLEY | 18.00 м |
| PAYLOAD WITH PULLEY | 500 kg |
| LIFTING HEIGHT WITH PULLEY | 9.00 м |
| PRODUCT WEIGHT | 15.600 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4006825633863 |
No documents were found for this product

English 






















